Každý je někdy na pěst. Chcete vědět, kvůli čemu protáčí za vašimi zády okolí oči v sloup?

Beran

 Jako nejimpulzivnější znamení zvěrokruhu se někdy nechá unášet svou náladou. Což ho často dostává do problémů. Berani dokážou jednat velmi nezrale a egoisticky. Pokud není po jejich, je zle.

Jaké jsou nejlepší přítelkyně pro dlouhodobý vztah? Poznáte to podle jejich znamení zvěrokruhu

Jaké jsou nejlepší přítelkyně pro dlouhodobý vztah? Poznáte to podle jejich znamení zvěrokruhu

Chtěli byste mít skvělou přítelkyni na celý život? Není jednoduché takovou najít, ale můžete si být jisti, že existují. My vám řekneme, která znamení jsou nejlepší pro vztah.

Doporučené články Více

Býk

 Býci jsou marniví materialisti. Jsou nejšťastnější, když si mohou dopřát vše, co chtějí, přesně tak, jak to chtějí. Jsou nesmírně tvrdohlaví a chamtiví. Snadno se stanou obětí konzumu. To pak potřebují mít poslední telefon, poslední hodinky, poslední model kabelky atd. Aby zaplatili za své štěstí, půjdou i přes mrtvoly.

Blíženec

 Blíženci jsou tak zaujatí sami sebou, že se při konverzaci s nimi vůbec nemusíte dostat ke slovu. Mnoho lidí od nich odrazuje jejich vrozená arogance. Myslí si, že všechno vědí, všechno ví, všude byli a nebojí se to dávat najevo.

Rak

 Raci jsou přecitlivělí, takže se při soužití s nimi často stanete svědky extrémních výkyvů nálad a ocitnete se v citovém pekle. Není těžké se jich dotknout a vytrhnout je z jejich komforní zóny, proto jsou neustále z něčeho psychicky vyřízení.