Každý je někdy na pěst. Chcete vědět, kvůli čemu protáčí za vašimi zády okolí oči v sloup?

Beran

 Jako nejimpulzivnější znamení zvěrokruhu se někdy nechá unášet svou náladou. Což ho často dostává do problémů. Berani dokážou jednat velmi nezrale a egoisticky. Pokud není po jejich, je zle.

Jaké znamení jste podle indického védského horoskopu?

Jaké znamení jste podle indického védského horoskopu?

Védská astrologie se řídí skutečným postavením hvězd. Řídí se tzv. repsesí bodů rovnodennosti, která se mění při otáčení země. Když se narodíte mezi prvním a osmnáctým dnem daného měsíce, jsou vám připisovány vlastnosti předchozího znamení. Seznamte se sv

Doporučené články Více

Býk

 Býci jsou marniví materialisti. Jsou nejšťastnější, když si mohou dopřát vše, co chtějí, přesně tak, jak to chtějí. Jsou nesmírně tvrdohlaví a chamtiví. Snadno se stanou obětí konzumu. To pak potřebují mít poslední telefon, poslední hodinky, poslední model kabelky atd. Aby zaplatili za své štěstí, půjdou i přes mrtvoly.

Blíženec

 Blíženci jsou tak zaujatí sami sebou, že se při konverzaci s nimi vůbec nemusíte dostat ke slovu. Mnoho lidí od nich odrazuje jejich vrozená arogance. Myslí si, že všechno vědí, všechno ví, všude byli a nebojí se to dávat najevo.

Rak

 Raci jsou přecitlivělí, takže se při soužití s nimi často stanete svědky extrémních výkyvů nálad a ocitnete se v citovém pekle. Není těžké se jich dotknout a vytrhnout je z jejich komforní zóny, proto jsou neustále z něčeho psychicky vyřízení.