Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jste arogantní. V určitých životních oblastech máte vysoké sebevědomí a rozhodně to dáváte všem ostatním najevo. Občas některými lidmi pohrdáte. Myslíte si, že jste něco víc než oni, ale to se pletete. Jednou se vám takové chování může vymstít.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Často děláte některé věci jen proto, abyste byli in. Snažíte se na ostatní udělat dojem, abyste zapadli do kolektivu. Kupujete si oblečení, které je cool. Budíte v ostatních dojem, že máte hodně peněz a dobrou práci. Většinou to však jen předstíráte.

Jak slaví Valentýna muži?

Jak slaví Valentýna muži?

Muži a Valentýn. Docela zajímavá a trošku komická spojitost. Těžko říci, zda by si na svátek zamilovaných vzpomněli sami od sebe. Z pohledu ženy si zaslouží Valentýn romantický dárek neboli originální důkaz lásky. Tak se ukažte pánové, jak své ženy zbožňu

Doporučené články Více

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Za každou cenu se chcete od ostatních odlišovat, ačkoliv zase tak jiní nejste. Nemáte rádi stereotyp, děláte všechno proto, abyste měli všechno odlišné.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste velcí snílci. Nevadilo by to, pokud byste se pohybovali v mezích reality. Ta vám však občas nic neříká. Žijete ve svém imaginárním světě a zapomínáte žít skutečný život.

zdroj: