Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máte rádi společnost, často se obklopujete lidmi. Pokud jste všude králem, dělá vám to velkou radost. Problém je, že jste velcí egoisti. V prvé řadě vám jde hlavně o sebe. Jste závislí na pozornosti ostatních lidí. Rádi je ostatní taky úkolujete, máte na ně přehnané nároky a nešetříte je.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Soudíte lidi za každý jejich čin. Máte vysoké nároky na sebe i na ostatní. Když se vám nelíbí jednání určitého člověka, hned ho odsoudíte, aniž byste ho nějak výrazně znali. Neřešíte, co ho k jeho chování dovedlo, jednoduše u vás skončil.

Zvěrokruh: jak upadnou do osidel lásky jeho jednotlivá znamení?

Zvěrokruh: jak upadnou do osidel lásky jeho jednotlivá znamení?

Každý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem…

Doporučené články Více

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jste laskaví a spravedliví lidé. Problém je, že jste občas šíleně líní. Vážně byste to mohli někam dotáhnout, ale lenost vás brzdí. Máte špatné stravovací návyky, jste schopní ve dvě ráno vyjíst půl lednice, což vašemu žaludku moc neprospívá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jste studení jako psí čumácí. Když vidíte, že prožívá někdo potíže, nemáte s ním žádný soucit. Neumíte moc utěšovat ani lidi, kteří jsou vám blízcí. Nejste ale vyloženě zlí, jen se nedokážete dobře vžívat do života ostatních.