Nikdo není dokonalý, každý má své mouchy. Podstatné je, abyste si dostatečně uvědomili, v čem jste příšerní. Díky tomu se budete moct trochu změnit.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Občas se chováte jako malé děti. Nedokážete dobře přijímat kritiku. Když vám někdo něco vytýká, snadno se naštvete. Jste velmi impulzivní. Nedělá vám problém vybouchnout a vynadat všem kolem sebe.

V čem jste ve vztahu podle horoskopu nejotravnější?

V čem jste ve vztahu podle horoskopu nejotravnější?

Každý z nás je v něčem na pěst. Často dokonce tak moc, že si tím pokazíme nadějný vztah. Jaké problémy podle horoskopu provázejí vás?

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Když se vám podaří vydělat hodně peněz, jste na sebe hrdí. Na tom by nebylo nic špatného, kdybyste silně nepodléhali materialismu. Rádi si kupujete nové věci, které nepotřebujete.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Máte několik tváří. Lidé se vás nějakou dobu snaží poznat, ale trochu jim to znemožňujete tím, že neukazujete svoji pravou tvář. Před každým člověkem se chováte trochu jinak, přizpůsobujete se mu. Chcete se každému zalíbit, ale v soukromí jste někým jiným.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte občas tendenci se litovat. Myslíte si, že jen vám se stávají nepříjemné věci. Máte pocit, že se máte nejhůř ze všech a všichni okolo vás prožívají nádherný život. Když na vás znovu přijdou lítostivé pocity, dejte si facku.