Střelec (23. 11. – 21. 12.)

 Střelci mají dobrodružné povahy a milují humor. Být s nimi ve vztahu není jednoduché. Výbuchy vzteku a jízlivé poznámky často hraničí s jejich humorem. Pokud je přejde veškerá legrace a začnou s vámi vážně, někde se stala chyba.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

 Kozorozi se snaží vždy všechno zachránit. Téměř všude zůstávají tak dlouho, dokud nevyhasne poslední naděje na záchranu. Pokud se k vám chovají nepřirozeně hezky a snaží se se s vámi dělat spousty aktivit, mějte se na pozoru. Vztah krachuje.

Jarní svádění podle zvěrokruhu aneb Jak jsou na tom ohnivá, vodní, zemská a vzdušná znamení

Jarní svádění podle zvěrokruhu aneb Jak jsou na tom ohnivá, vodní, zemská a vzdušná znamení

Jakmile se objeví první hřejivé paprsky slunce, lidé naberou novou energii. Pánové pokukují po dívkách v minisukni, ženy zase po usměvavých objektech touhy. Na jaře to bez lásky nejde, proto se podíváme na jarní svádění pod drobnohledem hvězd.

Doporučené články Více

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

 Vodnáři jsou snílci. Když se zamilují, plánují s protějškem skvělou budoucnost. Pokud si budují nějaké nové plány a vy v nich už nefigurujete, nejsou s vámi spokojení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

 Ryby jsou svobodné znamení. Do vztahu se příliš nehodí, ale když už v něm jsou, musí zůstat své. Pokud máte pocit, že neví, co vlastně chtějí, a začínají být smutní, pravděpodobně za to můžete vy. Nejspíš jste jim nějakým způsobem přistřihli ploutve – tedy křídla.

zdroj: