Lev (23. 7. – 22. 8.)

 Když jsou Lvi ve vztahu nespokojení, stávají se hodně agresivními. Jde o velmi temperamentní znamení, které nemá rádo neúspěch dokonce ani ve vztahu. Přestane mít s vámi trpělivost a bude se chtít přesunout k někomu jinému.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

 Panny jsou od přírody velmi hodné a milé znamení. Když se do vás zamilují, cítíte z jejich strany vášeň a lásku. Pokud se necítí ve vztahu dobře, začnou působit chladně a odtažitě.

Partnerský horoskop zaměřený na ženy: Štírky jsou líné jako vši, Ryby by pro rodinu zabíjely

Partnerský horoskop zaměřený na ženy: Štírky jsou líné jako vši, Ryby by pro rodinu zabíjely

Všechny zákony a pravidla světa jsou napsána ve hvězdách. Kdo se umí dívat do vesmíru, pochopí i složitou ženskou duši. Je tu horoskop zaměřený na ženské bytosti. A rovnou říkáme, že některé dámy toto nastavené zrcadlo bude trápit.

Doporučené články Více

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

 Váhy jsou velmi milující znamení a na vztazích jim velmi záleží. Pokud začnou být s vámi nespokojeny, poznáte to tak, že budou dávat přednost práci či jiným aktivitám.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

 Štíří vnímají některé věci velmi intenzivně. Počítá se do nich i vztah s protějškem. Když se v něm cítí nespokojeně, budou své emoce zadržovat. Po chvíli to už nevydrží a doslova bouchnou. Dozvíte se to od nich velmi brzy.