Lev (23. 7. – 22. 8.)

 Když jsou Lvi ve vztahu nespokojení, stávají se hodně agresivními. Jde o velmi temperamentní znamení, které nemá rádo neúspěch dokonce ani ve vztahu. Přestane mít s vámi trpělivost a bude se chtít přesunout k někomu jinému.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

 Panny jsou od přírody velmi hodné a milé znamení. Když se do vás zamilují, cítíte z jejich strany vášeň a lásku. Pokud se necítí ve vztahu dobře, začnou působit chladně a odtažitě.

Býky děsí všechny změny, Blížence samota a rutina! A z čeho má strach vaše znamení?

Býky děsí všechny změny, Blížence samota a rutina! A z čeho má strach vaše znamení?

Každý člověk má nějaké tajné strachy a obavy, je v nějakém ohledu nejistý. Také znamení zvěrokruhu vám o druhých může prozradit, čeho se bojí a co jim v noci ruší spaní. A jaké obavy máte vy? Každé ze znamení zvěrokruhu trpí nějakými podvědomými strach

Doporučené články Více

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

 Váhy jsou velmi milující znamení a na vztazích jim velmi záleží. Pokud začnou být s vámi nespokojeny, poznáte to tak, že budou dávat přednost práci či jiným aktivitám.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

 Štíří vnímají některé věci velmi intenzivně. Počítá se do nich i vztah s protějškem. Když se v něm cítí nespokojeně, budou své emoce zadržovat. Po chvíli to už nevydrží a doslova bouchnou. Dozvíte se to od nich velmi brzy.