Váš protějšek s vámi možná není spokojený a vy o tom nemáte ani nejmenší tušení. Zjistěte to s pomocí jeho znamení. Možná budete hodně překvapení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

 Když se Berani zamilují, chtějí se svojí drahou polovičkou sdílet každý detail. Touží se o vás každý den dovídat nové věci. Pokud to přestali dělat, stáhli se do sebe a najednou z nich musíte tahat každou maličkost, něco je špatně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

 Pokud se Býci cítí ve vztahu nešťastní, snaží se o to více dávat svému okolí najevo, že září štěstím. Vysílají kolem sebe pozitivní vlny a dělají, že je všechno v pořádku. Na sociální sítě najednou sdílí mraky fotek, na kterých vypadáte oba spokojeně. Doufají, že se opakovaná lež stane pravdou.

Co vás letos čeká podle zvěrokruhu? Býci najdou lásku, Štíři budou cestovat

Co vás letos čeká podle zvěrokruhu? Býci najdou lásku, Štíři budou cestovat

Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, ale letos vás žádné nenapadlo, pak se inspirujte tipy, které vám přináší vaše sluneční znamení. Ještě máte čas, je teprve půlka ledna, třeba se konečně splní váš velký sen nebo přání!

Doporučené články Více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

 Blíženci se stávají náladovými. Bezdůvodně křičí na své přátele či na vás. Občas si zalezou do jiné místnosti a tiše pláčou. Vy z nich ten důvod nedostanete, protože v tu chvíli opravdu žádný nemají. Jde o dlouhodobou nespokojenost ve vztahu, o které vám nechtějí říct, protože si myslí, že by tím vše jen zhoršili.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

 Pokud k vám mají Raci v poslední době jízlivé poznámky a snaží se vás shodit i na veřejnosti, nejsou s vámi ve vztahu spokojení. Nepochybně si na vás stěžují i svým kamarádům.