Váš protějšek s vámi možná není spokojený a vy o tom nemáte ani nejmenší tušení. Zjistěte to s pomocí jeho znamení. Možná budete hodně překvapení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

 Když se Berani zamilují, chtějí se svojí drahou polovičkou sdílet každý detail. Touží se o vás každý den dovídat nové věci. Pokud to přestali dělat, stáhli se do sebe a najednou z nich musíte tahat každou maličkost, něco je špatně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

 Pokud se Býci cítí ve vztahu nešťastní, snaží se o to více dávat svému okolí najevo, že září štěstím. Vysílají kolem sebe pozitivní vlny a dělají, že je všechno v pořádku. Na sociální sítě najednou sdílí mraky fotek, na kterých vypadáte oba spokojeně. Doufají, že se opakovaná lež stane pravdou.

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berana čeká žhavá noc, Váhy budou trochu zaskočeni

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Berana čeká žhavá noc, Váhy budou trochu zaskočeni

Je před námi zasloužené volno! Některá znamení zvěrokruhu jsou emocemi přímo nabitá. Jen jde o to, že se u nich střídají kladné se zápornými, a neví si rady. Zkuste ty pozitivní protěžovat. Dobře se cítíte hlavně s přáteli. Nabijí vás energií, kterou post

Doporučené články Více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

 Blíženci se stávají náladovými. Bezdůvodně křičí na své přátele či na vás. Občas si zalezou do jiné místnosti a tiše pláčou. Vy z nich ten důvod nedostanete, protože v tu chvíli opravdu žádný nemají. Jde o dlouhodobou nespokojenost ve vztahu, o které vám nechtějí říct, protože si myslí, že by tím vše jen zhoršili.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

 Pokud k vám mají Raci v poslední době jízlivé poznámky a snaží se vás shodit i na veřejnosti, nejsou s vámi ve vztahu spokojení. Nepochybně si na vás stěžují i svým kamarádům.