Připravili jsme pro vás pokračování seriálu o znameních zvěrokruhu. V tomto díle se dozvíte vše o vztazích vodnářek, ryb a žen ve znamení Berana. Prozradíme vám všechny přednosti i neřesti těchto žen, ke komu se nejlépe hodí a co všechno na ně platí.

Vodnář

Vodnářky jsou nejpřátelštějším znamením ze všech. Jejich osudová láska musí být zároveň i jejich nejlepším přítelem. Jsou stálé, hrají fér, a i když se na vás rozzlobí, nedělá jim problém společně si sednout a problém v klidu vyřešit.

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Ve špatných dnech můžou být sebestřední, tvrdohlaví, či tvrdohlaví, ale také umí být odvážní, dobrodružní a vášniví. Rádi se stanou vašimi rytíři ve zbroji a budou vás chránit před nebezpečím. Jedná se o jedno z nejenergičtějších znamení, takže nudit se s

Doporučené články Více

„Ženy v tomto znamení jsou samostatné a nápadité. Poznáte je tak, že rády nosí vlastní neotřelé módní kombinace,“ říká astroložka Eliška Landovská.

Ve vztazích uznávají rovnost. Muž, který potřebuje být opěvován a nošen na rukou, tady neuspěje. Vodnářky chtějí někoho, kdo bude přínosem pro ostatní, kdo si dokáže svoji životní cestu vybudovat vlastními silami, a ještě tím pomoci lidstvu. Takového muže budou obdivovat až za hrob.

Ve vztahu potřebují důvěru, oporu a ideálně i nějaké ty společné zájmy. Jejich snem je i s partnerem pomáhat odloženým zvířátkům nebo třeba i potřebným lidem. Jejich vyvolený by proto měl být reformátor, dobrý politik anebo ochránce životního prostředí.

Pro muže: jak vodnářku sbalit

Vytvořte si s ní přátelský vztah. Na řečičky o jejich krásných očích ji nenachytáte. Vodnářky si potrpí na svůj intelekt a vzdělání. Dejte jim proto najevo, že si jich vážíte, nechte si od nich poradit, oceňte, co vymysleli a složte jim kompliment ohledně jejich inteligence.

HOROSKOP PODLE STRACHU: Býk se bojí o peníze, Lev ztráty popularity!

HOROSKOP PODLE STRACHU: Býk se bojí o peníze, Lev ztráty popularity!

Všichni se něčeho bojíme. Věděli jste ale, že ty největší strachy pramení z podvědomí a jsou dopředu určeny na základě znamení zvěrokruhu, ve kterém se narodíme? Zjistěte, jaký strach nejvíc v životě sužuje, nebo teprve sužovat bude, vás, ať se na něj můž

Doporučené články Více

Pokud spolu chcete dobře vycházet, nikdy jí neříkejte větu: „Ty tomu nemůžeš rozumět, ty jsi ženská.“

Jaká znamení jsou pro ženy i muže ve znamení Vodnáře ta pravá

Podle teorie živlů se k vodnáři hodí především vzdušná znamení, tedy blíženci a váhy. Blíženci jsou zvídaví stejně tak jako vodnáři a oba dva se ve vztazích nechtějí příliš vzájemně vázat. Naopak váhy chtějí být s partnerem pořád. Tady jejich vztah s vodnářem může pokulhávat. Na druhou stranu si ale spolu výborně rozumí. Oba se zajímají o druhé lidi, rádi si vypráví a povídají.

Další vhodné kombinace jsou pak se znameními v ohnivém živlu s berany, kteří jsou samostatní a vodnáře nebrzdí, a se střelci, kteří ale bývají pro vodnáře občas příliš nespolehliví. Posledním znamením, které patří mezi ohnivce, je lev, jež se ale k vodnářům příliš nehodí. Navzájem si totiž ukazují pomyslné zrcadlo. Lev je pro vodnáře příliš ješitný a vodnář je na lva zase příliš skromný.

Co se týče zemských (kozoroh, býk, panna) a vodních (ryby, rak, štír) znamení, k těm se vodnář vůbec nehodí.

Podle teorie planetárních vládců. Vodnářům vládne planeta Saturn, která vládne i kozorohům. Kozoroh je hodně ctižádostivý a chce svůj úspěch. Vodnář chce úspěch také, ale především takový, který pomůže lidstvu. „Tato kombinace je často vidět nejen u párů, ale také u spolumajitelů firem, protože kozorohové a vodnáři si umí být dobrými přáteli,“ doplňuje Eliška Landovská.