Je vám dvacet a pořád děláte chyby. Jaké?

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Ve chvíli, kdy o něčem přemýšlíte, máte tendenci svoje rozhodnutí uskutečnit okamžitě. Tato touha je prospěšná, jen když se ocitnete v krizových situacích. Jednat impulzivně se ve většině případů nevyplácí. Měli byste zvažovat možnosti, než se do něčeho pustíte.

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Lev miluje obdiv. Na Raka musíte pozvolna: Jak sbalit muže podle znamení zvěrokruhu?

Některý muž má rád, když ho žena osloví. Jiný zase rád loví. O tom, co na jednotlivé muže působí, rozhoduje i znamení, ve kterém jsou narozeni. Střelce sbalíte, když budete s..xy. Vodnář si vás musí vybrat sám. A co ostatní? 

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Dělá vám problémy setkávat se s lidmi, se kterými si názorově nerozumíte. Někteří vám totiž svým jednáním občas dost zatopí. Nenecháváte si to líbit. Občas reagujete přehnaně, nebo z některých situací raději utíkáte, což mnohdy není úplně nejlepší řešení. Měli byste se naučit komunikovat i s lidmi, kteří jsou vám proti srsti.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Máte spoustu energie, ale u ničeho dlouho nevydržíte. Skáčete z jednoho místa na druhé. Nemáte dostatečnou trpělivost na to, abyste něco dokončili. Měli byste se to naučit, protože se vám to v budoucnu bude hodit.