Je vám dvacet a pořád děláte chyby. Jaké?

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Ve chvíli, kdy o něčem přemýšlíte, máte tendenci svoje rozhodnutí uskutečnit okamžitě. Tato touha je prospěšná, jen když se ocitnete v krizových situacích. Jednat impulzivně se ve většině případů nevyplácí. Měli byste zvažovat možnosti, než se do něčeho pustíte.

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 1. 2. 2019 do 7. 2. 2019

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 1. 2. 2019 do 7. 2. 2019

Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Dělá vám problémy setkávat se s lidmi, se kterými si názorově nerozumíte. Někteří vám totiž svým jednáním občas dost zatopí. Nenecháváte si to líbit. Občas reagujete přehnaně, nebo z některých situací raději utíkáte, což mnohdy není úplně nejlepší řešení. Měli byste se naučit komunikovat i s lidmi, kteří jsou vám proti srsti.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Máte spoustu energie, ale u ničeho dlouho nevydržíte. Skáčete z jednoho místa na druhé. Nemáte dostatečnou trpělivost na to, abyste něco dokončili. Měli byste se to naučit, protože se vám to v budoucnu bude hodit.