Berete vztah se svým partnerem vážně a chcete s ním žít? V tom případě k němu budete muset být trochu shovívaní, protože všichni mají své mouchy. Horoskop vám prozradí, co na něm budete muset tolerovat.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

U Berana si musíte zvyknout na to, že bude chtít mít vždy pravdu. Bude neúnavně hledat způsoby, jak dosáhnout toho, aby byl vždy v právu. Pochopitelně se někdy bude mýlit, ale nedokáže to přiznat. Pokud budete chtít mít klid a nerozpoutat velkou hádku, raději se s ním nepřete.

Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň

Lháři podle znamení: Berani nelžou, Štír využívá lež jako zbraň

Která znamení ráda zalžou, a pro která je lež tabu? Lhát můžeme z mnoha důvodů a někdy je ani nepovažujeme za zavrženíhodné, ale je to opravdu tak?

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býk je občas nepředvídatelný. Na některé věci a situace nahlíží svojí vlastní optikou. Dokud ho úplně nepoznáte, nikdy nebudete vědět, jaký na danou věc bude mít názor. Možná vás poměrně často bude udivovat, musíte si na to zvyknout.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci mají tolik skvělých vlastností, ale jejich ego je občas zaslepuje. Dokáží se poměrně snadno rozzlobit, když jim jejich nejbližší odmítají splnit určité touhy či přání nebo je neakceptují.