Na Světě je spousta etnik. A každé má svou vlastní kulturu, zvyky, tradice a mnoho dalších aspektů vypovídajících o společném původu.

Jedním z velmi početných etnik bez jednotného státu a tudíž pobývající po celém Světě jsou Cikáni. Právě v Jižní Americe se nachází skupina těch, kteří se věštěním budoucnosti zabývají už snad věky. Možná proto se říká, že jejich horoskopy sedí téměř stoprocentně.

Líbání podle slunečního horoskopu: Čí polibky vás dostanou do extáze a jak umíte líbat vy?

Líbání podle slunečního horoskopu: Čí polibky vás dostanou do extáze a jak umíte líbat vy?

Podrobné partnerské a erotické horoskopy Berana, Beranky, Býka, Býčice, Blížence, Blíženkyně, Raka, Račice, Lva, Lvice, muže Panny, ženy Panny, muže Váhy, ženy Váhy, Štíra, Štírky, Střelce, Střelkyně, Kozoroha, Kozorožky, Vodnáře, Vodnářky, muže Ryby a že

Doporučené články Více

Pročtěte si následné výklady horoskopů. Sedí to i na Vás?

Podkova  22.12. – 20.1.

Charakter lidí narozených ve znamení podkovy se dá odvodit už ze samotného názvu. Tito lidé jsou chladní, tvrdí, pracovití a často nenahraditelní. V životě jsou velmi ambiciozní, touží po úspěchu. Dbají na materiální jistoty a vyhýbají se konfliktům. V citech a lásce jsou opatrní a emoce projevují jen zřídkakdy.

Kalich  21.1. – 19.2.

Lidé narození v tomto znamení se vyznačují vysokou inteligencí a  inspirativními nápady. Jsou to skvělí a věrní přátelé i partneři. K sobě jsou velmi přísní. Toho, co si v životě zvolí, si cení a považují to za jedinou a správnou cestu. K srdci si jen tak někoho nepustí. Přátelství mají málo, za to opravdu silná.

Kaple 20.2. – 20.3.

Lidé narození v tomto znamení mohou někdy působit velmi nespolehlivě, zmateně. Nejedná se sice o lidi oplývající systematičností, za to však mají velmi vyvinutou intuici, cit pro duchovní věci a jsou velmi empatičtí. Rádi objevují a poznávají lidi, stejně jako sami sebe. Mívají problémy zvládat vypjaté a stresové situace.

Horoskop na dnešní den - Středa (15-05-2019)

Dýka  21.3. – 20.4.

Lidé narození v tomto znamení se vlastnostmi podobají právě ostré dýce. Jsou velkými bojovníky, silní, chladní, nemilosrdní. Své cíle a úkoly ovšem často nesplní anebo nedokončí. Jsou velmi vášniví ve všem do čeho se pustí. Nesnáší stereotypy, potřebují stálé nové podněty k životu.