Na Světě je spousta etnik. A každé má svou vlastní kulturu, zvyky, tradice a mnoho dalších aspektů vypovídajících o společném původu.

Jedním z velmi početných etnik bez jednotného státu a tudíž pobývající po celém Světě jsou Cikáni. Právě v Jižní Americe se nachází skupina těch, kteří se věštěním budoucnosti zabývají už snad věky. Možná proto se říká, že jejich horoskopy sedí téměř stoprocentně.

Nejžhavější znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli jste jedna z nich.

Nejžhavější znamení zvěrokruhu? Zjistěte, jestli jste jedna z nich.

Přečtěte si o tom více a zjistěte, jestli mezi ně náhodou nepatříte i vy!

Doporučené články Více

Pročtěte si následné výklady horoskopů. Sedí to i na Vás?

Podkova  22.12. – 20.1.

Charakter lidí narozených ve znamení podkovy se dá odvodit už ze samotného názvu. Tito lidé jsou chladní, tvrdí, pracovití a často nenahraditelní. V životě jsou velmi ambiciozní, touží po úspěchu. Dbají na materiální jistoty a vyhýbají se konfliktům. V citech a lásce jsou opatrní a emoce projevují jen zřídkakdy.

Kalich  21.1. – 19.2.

Lidé narození v tomto znamení se vyznačují vysokou inteligencí a  inspirativními nápady. Jsou to skvělí a věrní přátelé i partneři. K sobě jsou velmi přísní. Toho, co si v životě zvolí, si cení a považují to za jedinou a správnou cestu. K srdci si jen tak někoho nepustí. Přátelství mají málo, za to opravdu silná.

Kaple 20.2. – 20.3.

Lidé narození v tomto znamení mohou někdy působit velmi nespolehlivě, zmateně. Nejedná se sice o lidi oplývající systematičností, za to však mají velmi vyvinutou intuici, cit pro duchovní věci a jsou velmi empatičtí. Rádi objevují a poznávají lidi, stejně jako sami sebe. Mívají problémy zvládat vypjaté a stresové situace.

Velký rozmnožovací horoskop je tady: S kým do toho praštit?

Velký rozmnožovací horoskop je tady: S kým do toho praštit?

Zima se pomalu chýlí ke konci, a přestože nízké teploty nás zatím neopouštějí, neznamená to, že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napoví, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Doporučené články Více

Dýka  21.3. – 20.4.

Lidé narození v tomto znamení se vlastnostmi podobají právě ostré dýce. Jsou velkými bojovníky, silní, chladní, nemilosrdní. Své cíle a úkoly ovšem často nesplní anebo nedokončí. Jsou velmi vášniví ve všem do čeho se pustí. Nesnáší stereotypy, potřebují stálé nové podněty k životu.