Kořeny cikánského horoskopu sahají až do temného středověku. Má také dvanáct znamení, ale ta mají svůj původ v předmětech, které měly magické vlastnosti. Jaké znamení je podle cikánského horoskopu to vaše a co vám dává do vínku?

Sekera (22. 11.-21. 12.)

Máte odvážného ducha, otevřenou mysl a milujete svobodu, nezávislost a nové výzvy. Díky své neustálé touze po změně a výborné přizpůsobivosti se cítíte všude jako doma a nemáte problém zapadnout do jakéhokoliv kolektivu. V nitru jste horlivá zastánkyně svobody a mstitelka bezpráví. Sekery stály v předních liniích každé revoluce a horlivě se bily za svobodu a rovnoprávnost pro každého. Nejlepší zaměstnání je pro vás takové, které vám umožní hodně cestovat a nehrozí v něm upadnutí do šedivé rutiny.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (08-05-2019)

Podkova (22. 12.-20. 1.)

Lidé narození ve znamení Podkovy jsou senzitivní a mají šestý smysl na všechny situace, ve kterých by mohly hrozit nebezpečí nebo ztráta. Nejspokojeněji se cítíte v rodinném kruhu, obklopená svými nejbližšími. I přesto, že máte velmi vyvinutou empatii a dokážete druhé odhadnout, vám trvá poměrně dlouho, než někomu začnete věřit natolik, abyste se mu plně otevřela. Máte však slabost pro děti a jejich bezprostřednost. Jste velmi zodpovědná a co jednou začnete, také vždy úspěšně dotáhnete do konce.

Kalich (21. 1.-19. 2.)

Jste otevřená a nedělá vám problémy navazovat kontakty a svěřovat se. Nejste ale naivní a nenecháte se jen tak zranit. Díky své vlídné a přátelské povaze máte spoustu opravdových přátel a prakticky celý život trávíte obklopená společností. Oplýváte selským rozumem a pronikavým úsudkem. Také ráda odhalujete tajemství a cesty ze zdánlivě neřešitelných situací. Budujete vztahy na celý život a vyžadujete v nich věrnost, oddanost a naprostou upřímnost, tedy přesně to, co jste bez problémů schopná také sama poskytnout. Jediné, na co byste si měla dát pozor, je přílišná marnivost.

Kaple (22. 2.-20. 3.)

Jste citlivá, oduševnělá, idealistická a žijete s hlavou v oblacích. Často a rychle se zamilováváte do nových lidí, činností i věcí, ale ve většině případů máte tendenci si je idealizovat. Když vám potom spadnou růžové brýle, vaše zklamání je téměř fatální. Kaple jsou rozené romantičky a nebývá pro ně příliš snadné najít si partnera na celý život. Toho potkáte až v pozdějším věku, kdy pochopíte, že musíte ze svých nároků slevit. Zpravidla totiž hledáte někoho stejně romantického, jako jste vy sama.