Potřebujete se někoho zbavit? Máte prostě jen tak chuť se s někým rozhádat nebo ho naštvat, až z něj bude velké nasupené rajče? Stačí znát jeho znamení a my za vás zařídíme zbytek...

Beran (21. 3. – 20. 4.) 

Vyrušte je při práci. Berani se na úkoly stoprocentně soustředí a jdou do nich plnou parou. Postavte se jim do cesty a bude tóčo, ale připravte se, že vás zničí. Naštvaný Beran je ten nejhorší Beran.

Pro některá ze znamení bude prosinec opravdu přelomový! Zjistěte, zda i pro Vás.

Pro některá ze znamení bude prosinec opravdu přelomový! Zjistěte, zda i pro Vás.

Zřejmě budete mít trochu sklon dělat se před protějškem lepšími nebo jinými, než ve skutečnosti jste, ale tato hra přece nemůže vydržet navěky a jednou se stejně budete muset setkat takoví, jací doopravdy jste.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.) 

Nachytejte je nepřipravené. Býci si zakládají na svojí stabilitě a nesnáší překvapení. Pokud je nějak vykolejíte, budou celý zmatení a rozklepaní.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) 

Nechte je dlouho čekat. Blíženci mají rádi pocit, že ovládají prostor i situaci. Když musí dlouho čekat, začnou se rychle cítit v pasti, jakože ztrácí kontrolu, což je dokonale rozpálí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Buďte kamarád na baterky. Raci milují lidi a neustále hledají někoho, kdo bude milovat je a kdo jim bude dobrým přítelem. Kašlete na ně a se zlou se potážete.