Aby se vám žilo spokojeně a krásně, stačí, když se ve svém bytě nebo domě obklopíte správnými barvami! Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, nepotřebujete k tomu architekta ani tučné konto! Jen stačí malířská štětka, kýbl barev nebo třeba tapeta a lepidlo.

Beran


Ohnivě rudá

Berani jsou známí svou neochvějnou důvěryhodností, dynamickou povahou a bezkonkurenčním nadšením. Tohle ohnivé znamení je velmi odvážné, proto potřebuje byt plný energizujících barev, zvláště pak ohnivě rudé. Červená stimuluje jejich přirozené nadšení a sebejistotu, které v sobě mají. Díky téhle barvě jejich energie nikdy nezmizí. Nezapomeňte tedy ani na umění v podobě živých a pestrých fotografií.

Jaký máte charakter? Záleží na tom, v jakém ročním období jste se narodili

Jaký máte charakter? Záleží na tom, v jakém ročním období jste se narodili

Existuje mnoho povah, a proto není tak snadné s každým vyjít. Za to, jací jsme, samozřejmě může genetická výbava. Není to ale jediný ukazatel. Naši povahu ovlivňuje i roční období, ve kterém jsme se narodili. Kdo má sklony k depresím a kdo je rozený optim

Doporučené články Více

Býk

Latte

Býci jsou spolehliví jako ranní káva a nabízejí všem kolem sebe spoustu povzbuzení. Tohle znamení stojí nohama pevně na zemi a miluje stabilitu. Jakmile si tedy jednou zařídíte svůj byt, nebude se vám chtít dělat jakékoli změny. Ty Býci doslova nesnáší. Váš domov by měl být smyslný a praktický, krásný a plný textur a bohatých vzorů. Vaše ideální barva je barva latte, tou nic nezkazíte, protože je stejně spolehlivá jako vy, Býci. A ještě něco: nezapomeňte v bytě na živé květiny.

Blíženci

Mátová

Blíženci jsou upovídaní a kouzelní, díky čemuž jsou vždy centrem pozornosti. Jsou také vtipní a společenští, ovšem dost často a rychle mění své názory. Proto je pro ně zařizování bytu trochu obtížnější. Pokud si ale chtějí nechat poradit, dopřejte jim v bytě mátovou barvu. Ta zaručí, aby se i doma cítili excentricky. Máta je temperamentní pastelová barva, která je jako stvořená pro jejich charisma.

Rak

Broskvová

Raci jsou považováni za nejoblíbenější, ale zároveň nejobtížnější znamení zvěrokruhu. Tohle vodní znamení je od přírody velmi intuitivní a nikdy nepropásne příležitost obdarovat nebo potěšit své blízké. Váš domov musí odrážet teplo, Raci, takže se obklopte broskvovou barvou. Tahle šťavnatá barva v bytě rozveselí i ty nejsmutnější návštěvníky.