BYDLÍTE SPRÁVNĚ? OVĚŘTE SI TO PODLE HOROSKOPU

Tak jako podle šatů poznáte člověka, tak podle bytu poznáte znamení! Vyhovuje-li vám krásný pořádek bez zbytečností, rozhodně si nevybírejte za partnera Raka, ale zamiřte Amorův šíp na Panny! Horoskop přesně určuje, v jakém domovu se cítíte nejlépe. A pokud váš interiér vypadá jinak, než by měl podle vašeho znamení, zamyslete se, jak moc na vás při zařizování působila vaše polovička.

Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to těchto sedm

Se kterým znamením zvěrokruhu to budete mít ve vztahu těžké? Je to těchto sedm

Která znamení jsou tedy ta nejkomplikovanější a vztah s nimi je velkou zkouškou?

Doporučené články Více

BERAN = kutilská jednoduchost 


Beran potřebuje doma hlavně pohodlnost, protože se snaží venku žít na plno a doma potřebuje už jen relax. Všechno v domácnosti proto musí být plně funkční a vychytané, aby to majitele nijak neobtěžovalo. Beran si jako individualista udělá v bytě rád všechno sám. Kutilská práce mu není cizí a nábytek z prodejny si bez problému složí bez pomoci a s hrdostí v srdci. Vybere si vždy nábytek, co vydrží i bez zbytečné opatrnosti. V jeho bytě najdete často zbraně, různé repliky, a hlavně červenou barvu!

BÝK = trvanlivé pohodlí


Býk umí dobře počítat, takže přednostně pořídí raději vlastní dům či byt, aby nevyhazoval peníze za nájem. Pořídí masívní nábytek, který po něm podědí ještě jeho vnoučata. Svůj domov vždy vybaví tak, aby bylo vidět, že nemusí hlídat každou korunu. Z každého rohu Býkova domova čiší teplo domova a útulnost. Jeho srdce hřejí pastelové barvy a tlumené odstíny. Nemohou chybět květiny všeho druhu, které miluje a knihy o zahradničení. Nejšťastnější je na zahradě ve svém pohodlném křesle!

BLÍŽENEC = útulný chaos


Ve svém domově potřebuje Blíženec velká okna a nekonečno světla a čerstvého vzduchu. Závěsy nebo žaluzie si většinou nepořídí, aby jeho prostor ani v noci nic nedusilo. V jeho bytě vždy najdete jasné barvy, výrazné linie a moderní nábytek. Blížence láká industriální architektura a abstraktní obrazy. Potřebuje mít neustálý přísun informací z celého světa, takže v bytě bez velké obrazovky a počítače nikdy nenajdete Blížence. Knihovna plná knih, časopisů a stolních her také nesmí chybět!