Dny se zkracují a ráno ještě často bývá tma, takže se lidem z postele moc nechce. Jak si vstávání ulehčit a zpříjemnit? Víte, jak k němu přistupují jednotlivá znamení horoskopu a co pro sebe mohou udělat, aby ráno nebylo utrpením?

Ranní vstávání má rád málokdo, jenže většina lidí prostě do práce po ránu musí. Prozradíme proto o každém znamení, jak vstávání zvládá a čím si ho může zpříjemnit, aby byla i ta tmavá a upršená podzimní rána o něco snesitelnější.

HOROSKOP ODHALÍ 1 ZVLÁŠTNÍ VĚC: TOTO NIKDY, ALE OPRAVDU NIKDY NEUDĚLÁTE! TAK SCHVÁLNĚ, OPRAVDU JSTE TAKOVÍ?

HOROSKOP ODHALÍ 1 ZVLÁŠTNÍ VĚC: TOTO NIKDY, ALE OPRAVDU NIKDY NEUDĚLÁTE! TAK SCHVÁLNĚ, OPRAVDU JSTE TAKOVÍ?

Horoskop odhalí 1 zvláštní věc. Jsou věci, které jednotlivá znamení nikdy nebudou ochotné udělat. A některé věci vás pořádně překvapí…

Doporučené články Více

Beran (21. 3.–20. 4.)

U Beranů mohou zrána nastat dvě situace: buď otevřou oči a v ten okamžik nesnášejí celý svět a chtěli by jen spát a spát, nebo naopak z postele vyskočí jako na pružinkách a jsou připraveni vrhnout se do akce. Máte-li zrovna ten špatný den, rozhodně vstávání neprotahujte. Chce to vyběhnout z peřin hned po zazvonění budíku a vyrazit do víru dění. Ranní ploužení není pro Berany to pravé. Kromě toho jsou mistři v těšení – zkuste se tedy motivovat něčím příjemným, co vás daný den čeká. Hned budete vstávat lépe.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci ráno potřebují spoustu času, aby se pozvolna probudili a provedli veškeré své rituály a zavedené postupy. Rozhodně by na ně neměl být v brzkých hodinách kladen tlak, měli by jet vlastním tempem, které jim sedí. Je tedy lepší, když si nastavíte budík klidně o nějaký čas dříve, aby všechno probíhalo v pohodě. Ideální je zavést si rituál, postup, který budete každé ráno automaticky opakovat, než se váš mozek pořádně nastartuje. A rozhodně nevynechávejte řádnou snídani, ta je pro Býky nezbytná.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pro Blížence je vůbec nejdůležitější být v obraze. Ačkoli jim tedy ráno rozhodně nevadí svižnější tempo, i zde je lepší nařídit si budík o trošku dřív, abyste hned po probuzení mohli překontrolovat e-maily a zprávy. Pro Blížence je tohle nejlepší start nového dne – mentálním stimulem rozhýbají mozek k akci. Kromě toho jsou Blíženci velmi společenští, ráno jim tedy bude připadat mnohem příjemnější, nebudou-li ho trávit sami a s někým blízkým si řeknou si pár milých slov nebo si popovídají, co je ten den čeká.