Dny se zkracují a ráno ještě často bývá tma, takže se lidem z postele moc nechce. Jak si vstávání ulehčit a zpříjemnit? Víte, jak k němu přistupují jednotlivá znamení horoskopu a co pro sebe mohou udělat, aby ráno nebylo utrpením?

Ranní vstávání má rád málokdo, jenže většina lidí prostě do práce po ránu musí. Prozradíme proto o každém znamení, jak vstávání zvládá a čím si ho může zpříjemnit, aby byla i ta tmavá a upršená podzimní rána o něco snesitelnější.

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Každý na světě má na něco talent. Jen je dobré včas přijít na to jaký. Když se vám to brzy podaří, můžete se věnovat tomu, co vám jde třeba celý život. Kupříkladu Štír bude vždycky dobrým milovníkem a Kozoroh má zase neuvěřitelné výtvarné nadání. A jak js

Doporučené články Více

Beran (21. 3.–20. 4.)

U Beranů mohou zrána nastat dvě situace: buď otevřou oči a v ten okamžik nesnášejí celý svět a chtěli by jen spát a spát, nebo naopak z postele vyskočí jako na pružinkách a jsou připraveni vrhnout se do akce. Máte-li zrovna ten špatný den, rozhodně vstávání neprotahujte. Chce to vyběhnout z peřin hned po zazvonění budíku a vyrazit do víru dění. Ranní ploužení není pro Berany to pravé. Kromě toho jsou mistři v těšení – zkuste se tedy motivovat něčím příjemným, co vás daný den čeká. Hned budete vstávat lépe.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci ráno potřebují spoustu času, aby se pozvolna probudili a provedli veškeré své rituály a zavedené postupy. Rozhodně by na ně neměl být v brzkých hodinách kladen tlak, měli by jet vlastním tempem, které jim sedí. Je tedy lepší, když si nastavíte budík klidně o nějaký čas dříve, aby všechno probíhalo v pohodě. Ideální je zavést si rituál, postup, který budete každé ráno automaticky opakovat, než se váš mozek pořádně nastartuje. A rozhodně nevynechávejte řádnou snídani, ta je pro Býky nezbytná.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pro Blížence je vůbec nejdůležitější být v obraze. Ačkoli jim tedy ráno rozhodně nevadí svižnější tempo, i zde je lepší nařídit si budík o trošku dřív, abyste hned po probuzení mohli překontrolovat e-maily a zprávy. Pro Blížence je tohle nejlepší start nového dne – mentálním stimulem rozhýbají mozek k akci. Kromě toho jsou Blíženci velmi společenští, ráno jim tedy bude připadat mnohem příjemnější, nebudou-li ho trávit sami a s někým blízkým si řeknou si pár milých slov nebo si popovídají, co je ten den čeká.