BERAN

Ohniví Berani jsou známí svou energetickou a vášnivou povahou. S tím je také bohužel spojeno to, že dokážou vybuchnout do slova jako mina. Beranům dělá problém své negativní emoce zkrotit, většinou prostě musí ven. Je to spojeno s tím, že sebeovládání bývá nad jejich síly. Umí být taky pěkně tvrdohlaví a někdy až příliš upřímní. Nicméně jak rychle vyletí, tak zase rychle vychladnou. Jakmile se uklidní, jsou najednou ochotni se o věci bavit v klidu a dojít ke společného smíru.

BÝK

Býci jsou známí svou trpělivou a klidnou povahou, nicméně i oni jsou jen lidé a jakmile někdo pokouší jejich trpělivost, nemusí se to vyplatit. I oni totiž mají své meze. Býci se dlouho snaží problém vyřešit v klidu, s klidnou hlavou, jakmile jsou ale vystaveni výsměchu, nebo je někdo nebere vážně, nastává problém. Dostanou se do nálady, kdy je vytočí všechno a vyčtou svému protivníkovi všechny nastřádané křivdy. Jakmile se ale uklidní a vše si opět v klidu promyslí, dokážou rychle odpustit.

Nesedí na vás horoskopy? Víme proč

Nesedí na vás horoskopy? Víme proč

Ať už na horoskopy věříte nebo ne, určitě jste už o nich slyšeli.  Možná se vám zdá, že na vás horoskop vašeho znamení obvykle nesedí. Víte, čím to může být způsobeno?

Doporučené články Více

BLÍŽENCI

Blížence je z celého zvěrokruhu nejtěžší popsat. Ještě těžší je popsat jejich reakci v konfliktu. Jsou totiž nepředvídatelným znamením. Člověk nikdy neví, zda hádka s nimi skončí křikem, házením nádobí, nebo smíchem a souzněním. U tohoto znamení se tedy musíte vyrovnat s faktem, že nikdy nebudete předem vědět, jak se zachová. Je však pravda, že toto Váš může značně zneklidňovat.

RAK

Rak je velice citlivé znamení. Zrozenci tohoto znamení potřebují vědět, že si je vyslechnete kdykoliv, když se nebudou cítit dobře. Potřebuji cítit Vaši podporu. Velice špatně snáší nechopení a urážky. Vybuchují jen zřídkakdy, vydrží se celkem dlouho tvářit, jako by se nic nedělo. Jejich zlost však doutná pod povrchem. Pokud dojde k hádce, bude dlouho trvat, než s Vámi zase začnou komunikovat. Umí totiž skvěle předstírat, že zrovna nemají čas, nebo že jim není dobře.