Každý člověk má nějaké tajné strachy a obavy, je v nějakém ohledu nejistý. Také znamení zvěrokruhu vám o druhých může prozradit, čeho se bojí a co jim v noci ruší spaní. A jaké obavy máte vy?

Každé ze znamení zvěrokruhu trpí nějakými podvědomými strachy a obavami, které pramení ze základních rysů jejich povahy. Odhalte je předem, ať se jim můžete vyhnout a druhému omylem neublížit. Čeho se bojí Váhy nebo Blíženci?

Žárlivost podle hvězd: Která znamení patří k největším žárlivcům? A kdo odpustí opravdu všechno?

Žárlivost podle hvězd: Která znamení patří k největším žárlivcům? A kdo odpustí opravdu všechno?

Načapáte partnera s jinou, ale odpustíte mu to? Váš muž se opozdí o 5 minut kvůli práci a vy mu okamžitě sbalíte kufry? Každý člověk žárlí jinak. A je to ve hvězdách. A jak jste na tom vy?

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani na první pohled vypadají jako osoby naprosto nepřemožitelné a bez jakýchkoli strachů, ale samozřejmě to tak není. Berani jsou narozeni ve velmi průrazném a extrovertním znamení, rádi se předvádějí a jsou všem na očích, sami sebe vnímají jako hlavní hrdiny velkého příběhu. Nejvíc se tak bojí toho, že zůstanou nepovšimnuti, že zapadnou do davu, že nebudou pro své okolí ničím výjimeční. Kromě toho je také děsí, že ostatní možná jednou zjistí, že vlastně nejsou takoví tvrďáci, jak na první pohled vypadají…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býky je klíčovou životní hodnotou stabilita a jistota a představa, že se budou v životě kamsi nekontrolovatelně řítit, jim navozuje až mírnou nevolnost. Nejistota a improvizace jsou tím, co je opravdu děsí, takže přirozeně mají strach i z velkých životních změn, protože jim jejich uspořádaný život postaví na hlavu. Pokud je tedy nějaká velká změna čeká, mějte s nimi trpělivost a všechno s nimi klidně i několikrát projděte, ať se na nový vývoj situace alespoň psychicky připraví.