BERAN

Beran jako partner je skvělým ochráncem. Můžete se na něj vždy spolehnout, že Vás ochrání před nebezpečím a zastane se Vás, pokud na Vás bude páchána nějaká nespravedlnost, nebo nedej bože násilí!

BÝK

Býci jsou už od své podstaty velice trpěliví a hlavně spolehliví! Nikdy Vás tedy nenechají čekat na schůzce. Nemusíte se ani bát, že by Vám něco důležitého slíbili a nedodrželi to. Je na ně spolehnutí.

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Spřízněná duše podle hvězd! Býci ji najdou v Panně, Lvi ve Střelci!

Najít člověka, který bude vaší spřízněnou duší, není snadné. Ovšem když někoho takového najdete, musíte vztah chránit a pečlivě opatrovat. Zkuste se řídit podle zvěrokruhu, některá znamení jsou pro vás vhodnější než ta druhá. Mezi kterými máte šanci najít

Doporučené články Více

BLÍŽENCI

Stoupenci v tomto znamení umí neuvěřitelně dobře řešit problémy. Na první pohled to vypadá, že je řeší s lehkostí, ale není to tak. Problémy určitě neberou na lehkou váhu, jen umí přesně odhadnout, co udělat pro to, aby daná věc dopadla dobře a k jeho spokojenosti. Pokud se tedy budete cítit jako v bludišti a nebude si s něčím vědět rady, blíženec je ten ideální člověk, na koho se obrátit. Uklidní Vás a zároveň pomůže s řešením daného problému.

RAK

Raci milují teplo domova a skutečně šťastné je činí to, když mají velkou fungující rodinu. Pokud tedy máte raka za partnera, nemusíte se bát, že by začínající problémy ve vztahu bral na lehkou váhu, neřešil je a prostě jen čekal, jak to dopadne. Vždy za Vámi přijde a bude se snažit dát to do pořádku, aby opět nastala klidná rodinná atmosféra a pohoda.