Seznamování a zamilovanost jsou krásné, ale žárlivost je nesnesitelná. Nikomu se nelíbí, když mu partner dělá scény kvůli drobnosti. Jak jsou na to jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Beran

Zrozenci Berana patří mezi největší žárlivce. Jejich ohnivá povaha musí kontrolovat partnerovy kroky. Berany dokáže rozhořčit byť nulový závdavek nevěry. Také si potrpí na velkolepé scény vzteku, cítí se ublížení a potřebují pak ujistit o síle lásky. Naštěstí, jak oheň rychle vzplane, tak také uhasne. 

Co je pro vás podle horoskopu důvodem k rozchodu?

Co je pro vás podle horoskopu důvodem k rozchodu?

Když někoho milujeme, mnohé zkousneme. Jsou ale věci, které podle znamení zvěrokruhu přes srdce nepřeneseme. Kdo potřebuje teplo rodinného krbu a kdo pase po pozornosti?

Doporučené články Více

Býk

Zdálo by se, že je tvrdohlavý Býk výbušný, ale opak je pravdou. Uzavře se do sebe a chová se nepřístupně. Pokud se nevěra opakuje, je konec. Býci nejsou žárlivci, kteří by tropili scény na veřejnosti. Od vztahu očekávají maximum, neumí odpustit, proto zůstanou raději sami.

Blíženci

Pro Blížence je nevěra bohužel docela běžná. Když už dokážou žít v partnerském vztahu, ani tak ji neodolají. Flirtování partnera snáší dobře, protože jsou sami komunikativní a společenští. Jakmile zjistí Blíženec nevěru, nekřičí, jen to oplatí. Nevěra pro něj není hlavním důvodem k rozchodu.

Rak

Lidé narození ve znamení Raka si potrpí na partnerskou a rodinnou pohodu, proto jim nevěra leží dlouho v žaludku. Nejsou nastavení na žárlivé scény na veřejnosti, ale doma to rozbalí na plný plyn. Je zajímavé, že jsou to v mnoha případech právě Raci, kteří občas uklouznou do jiného lože.