Žárlivost je sestrou lásky, říká se někdy, bývá ovšem také na vině mnoha tragédií. Jak snáší flirt váš partner či partnerka? Znamení horoskopu napoví.

Beran

Ohnivé znamení je žárlivé, pokud si všimne, že není středem vesmíru. Potřebuje vědět, že nad něj není. Jeho temperament vyjde najevo, pokud si není jistý tím, zda mu je láska věrná.
 

Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Pro co byste podle horoskopu riskovali všechno?

Kvůli čemu byste dělali psí kusy? Za co jste ochotní klidně položit život? Je to dost ovlivněné datem vašeho narození.

Doporučené články Více

Býk

Jejich citlivost jejich dožene vždy k tomu, že zničí vše, zda jim přijde do cesty. Neumí se smířit s tím, že by jejich partner měl dívat na jinou / jiného. Láska je pro Býka důležitá, ale neumí odpouštět. Raděj zůstane sám, než aby byl málo milován.
 

Blíženci

Společenské a kreativní duše mají rádi lidi a uznání. Nevadí jim, když si jejich lásku ohlíží někdo jiný, dokonce jim nevadí lehký slovní flirt. Pokud však partner překoná hranici, Blíženec ukáže svou stinnou stránku. Partnerovi to pak vrátí.

Rak

Romantický a zároveň hrdý Rak nedovolí, aby si jeho okolí všimlo sebemenšího náznaku žárlivosti. Doma jsou však panovační a podezřívaví. Jejich partner by je proto měl zahrnovat nezištnou lásku, protože se potřebují o své lásce přesvědčit.