Pokud máte pocit, že toto teplé počasí nedáváte a často vás přepadají chmury, nezoufejte! Každé znamení zvěrokruhu má nějakou berličku, která ho vytrhne ze špatné nálady. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to sex, nebo se vyplatí vzít radši flašku rumu do ruky?

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Berani moc často deprese nemívají, ale pokud na ně přijde tato nálada, stojí to za to. Zamknou se ve svém bytě a přestanou naprosto komunikovat s okolím. Jediné, co jim v tento moment pomůže, je dobrá kniha, která je vytrhne z jejich života.

Proč pořád mluví se svou ex? U Býků to nic není, ale u Raka pozor, jste ta pravá?

Proč pořád mluví se svou ex? U Býků to nic není, ale u Raka pozor, jste ta pravá?

Je to neškodné, když váš současný partner pořád komunikuje se svou bývalou partnerkou? Je to normální a nemusíte se ničeho bát? Není nic horšího než pocit, že o vás nestojí tolik, jako o tu před vámi. Proč to tedy vlastně vůbec dělá? Odpověď najdete ve hv

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Býk je jako chodící hromádka neštěstí. Jediné, co jim v tyto dny pomůže, je kvalitní sex a hlavně vyvrcholení. Všechny útrapy jsou pak rázem pryč a spokojený Býk se pak usmívá jako sluníčko.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Na Blížence toto léto opravdu padá. Není téměř týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga a je úplně jedno, který druh si ze široké škály vyberete.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Letní únavu by měl Rak zahnat pomocí hudby a umění. Pustit si svůj oblíbený song a jen tak si něco čmárat do sešitu, to vám pomůže. Toto znamení by mělo úplně zapomenout na čas a nechat se jen tak unášet.