S podzimem se přímo pojí deprese a špatná nálada. Pokud máte pocit, že i na vás padly chmury, nezoufejte. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to sex, nebo se vyplatí vzít do ruky mop?

BERAN

Berani moc často sklony k depresím nemívají, ovšem pokud jste přeci jen neustáli přicházející podzim, je na čase vám pomoct. Zabavte si hlavu a začněte tvořit. Je úplně jedno, jestli se rozhodnete pro malování, keramický kurz nebo si sednete k modelíně.

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

Jistě s námi budete souhlasit, že pro nevěru ve vztahu není místo. Ovšem najdou se mezi námi i takoví, kteří dokážou své polovičce odpustit a nezahodit vše, co mezi nimi bylo kvůli jednomu úletu. Někteří se však cítí natolik dotčeni, že tohle ublížení je

Doporučené články Více

BÝK

Býci se chmurami moc nezabývají, ovšem jak jinak strávit dlouhé a studené večery než pořádným sexem v peřinách? Pokud tedy nemáte program na dnešní večer, už vám asi nemusíme napovídat.

BLÍŽENCI

Na Blížence to letos opravdu padá. Není téměř týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga a je úplně jedno, který druh si ze široké škály vyberete.

RAK

Ve vás spí skutečný umělec, a tak své podzimní deprese zkuste zahnat pomocí hudby nebo třeba nastudováním nějaké role. Uvidíte, že se v těchto disciplínách najdete.