S podzimem se přímo pojí deprese a špatná nálada. Pokud máte pocit, že i na vás padly chmury, nezoufejte. Hvězdy totiž vědí moc dobře, po čem touží vaše duše a jaká aktivita vás zaručeně vytáhne ze smutnění. Co myslíte, bude to sex, nebo se vyplatí vzít do ruky mop?

BERAN

Berani moc často sklony k depresím nemívají, ovšem pokud jste přeci jen neustáli přicházející podzim, je na čase vám pomoct. Zabavte si hlavu a začněte tvořit. Je úplně jedno, jestli se rozhodnete pro malování, keramický kurz nebo si sednete k modelíně.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (13-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (13-12-2018)

Nedejte se konflikty příliš rozházet

Doporučené články Více

BÝK

Býci se chmurami moc nezabývají, ovšem jak jinak strávit dlouhé a studené večery než pořádným sexem v peřinách? Pokud tedy nemáte program na dnešní večer, už vám asi nemusíme napovídat.

BLÍŽENCI

Na Blížence to letos opravdu padá. Není téměř týden bez slz a špatné nálady. Vykašlete se na antidepresiva a alkohol, radši nahlédněte do svého nitra. Skvělým řešením by pro vás mohla být jóga a je úplně jedno, který druh si ze široké škály vyberete.

RAK

Ve vás spí skutečný umělec, a tak své podzimní deprese zkuste zahnat pomocí hudby nebo třeba nastudováním nějaké role. Uvidíte, že se v těchto disciplínách najdete.