4) Zábava

Ženy v Beranu nesnesou nudu a stereotyp. Budou raději neustále vymýšlet nové a nové aktivity, do kterých by sebe i vás zapojily, než aby se spokojily se životem lemovaným pevnou pracovní dobou a uklízením domácnosti. Pokud budete žít po jejím boku, ani vás nenapadne hledat si zábavu, potažmo milenku jinde.

5) Tvrdohlavost

Nemusíte si to zrovna vykládat jako její paličatost, ale třeba i jako schopnost jít za svým snem a cílem stůj co stůj. Usmysleli jste si, že společně odjedete na cestu kolem světa? Tahle žena bude mít do týdne sbalený batoh na cestu!

Co je na vás špatně podle znamení zvěrokruhu?

Co je na vás špatně podle znamení zvěrokruhu?

Nikdo není dokonalý, každý má své mouchy. Podstatné je, abyste si dostatečně uvědomili, v čem jste příšerní. Díky tomu se budete moct trochu změnit.

Doporučené články Více

6) Pravdomluvnost

Ženy v Beranu mají jednu výjimečnou vlastnost, a tou je fakt, že neumějí lhát. I když se o to mnohdy marně pokoušejí, nikdy jim to nevyjde, a tak se postupem času naučíte kladně přijímat i všechny výtky a výlevy, které čas od času sesype na vaši hlavu. Alespoň vždycky víte, na čem jste.

7) Transparentnost

U Beranek vždycky poznáte, na čem jste. Své výkyvy nálad přizpůsobuje svému aktuálnímu rozpoložení. Nikdy na vás nebude hrát divadlo. Když bude mít hlad, bude protivná, když se dobře vyspí, bude milá, a tak dál. Není právě tahle čitelnost jednou z nejlepších ženských vlastností vůbec?