Tvrdohlavé Beranky vědí, co chtějí, a umějí si to prosadit. V partnerském vztahu především! O ženách narozených ve znamení Berana se mluví v mnoha souvislostech. Jsou cholerické, tvrdohlavé, hysterické a panovačné. I tyhle zdánlivě negativní vlastnosti však mohou být v partnerství ku prospěchu!

Nevěříte?

100% horoskop pro osamělé duše: Kdy už opravdu někoho potkáte?

100% horoskop pro osamělé duše: Kdy už opravdu někoho potkáte?

Horoskop vám skoro každý den nabízí spoustu předpovědí, kterých se můžete chytit a o to víc jste pak zklamaní, když se nevyplní. Právě proto vám přinášíme horoskop, ve kterém se dozvíte, kdy už konečně někoho potkáte.

Doporučené články Více

1) Nadšení

Beranky, které se nadchnou pro určitou věc, s sebou strhnou všechny kolem! A je jedno, jestli pro vás zrovna bude chtít uspořádat narozeninový mejdan, nebo cestu kolem světa. Jakmile se do něčeho jednou ponoří, bude to velkolepá záležitost!

2) Vášeň

Onivé znamení Berana propůjčuje jeho zrozenkyním schopnost zapálit se a vznítit, kdykoliv to bude potřeba. Pokud jste si nabalili tuhle ženu, nikdy neočekávejte studenou postel.

3) Odvaha

Beranka s vámi vyleze na Everest nebo se potopí na dno oceánu. Nic pro ni není překážkou a výzvy miluje. Není to jedna z nejlepších vlastností pro budování vztahu?