V životě je klíčovým pocit směrování. Je to právě hvězda Severka, která vás vede zpět k tomu, kým jste, bez ohledu na to, jak často jste se vzdálili od své cesty.

Jedním ze způsobů, jak posílit zdravé směrování, je zvyšovat své uvědomování si toho, kým jste vy, a to na základě svého znamení zvěrokruhu.

Pronikněte do moudrosti starých Keltů a objevte keltský horoskop

Pronikněte do moudrosti starých Keltů a objevte keltský horoskop

Staří Keltové stromy uctívali a věřili, že jsou obdařeny magickou mocí. Vlastnosti lidí přirovnávali k vlastnostem vybraných stromů, a vytvořili tak vlastně „stromový“ horoskop. Princip je podobný jako u klasického zvěrokruhu, ale charakteristiky znamení

Doporučené články Více

Váš horoskop (který mnozí lidé čtou dennodenně) vám neprozradí každý detail vaší životní cesty.

Nicméně roční horoskopy, o kterých píšeme dnes, vám poskytnou takovou vědomost v předstihu. Budete tak vědět, co má pro vás svět připraven v roce 2019.

Je tu však malý háček. Na tomto seznamu nejsou všechna znamení zvěrokruhu! To však neznamená, že ostatní znamení budou silně zaostávat, nebo že obejdou naprázdno bez čehokoliv, co by mohlo být vzrušující.

To znamená jen tolik, že šest znamení zvěrokruhu, která jsou uvedena na tomto seznamu, budou mít pravděpodobně zvlášť výjimečný rok.

Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Máte pocit, že v ničem nevynikáte? Vaše okolí to možná vnímá trochu jinak. Znamení zvěrokruhu vám poví, v čem tkví vaše originalita.

Doporučené články Více

Znamení zvěrokruhu, pro která bude rok 2019 nejlepším

Pokud váš rok 2018 byl plný výzev a obtíží, nemějte obavy, protože věci se zlepšují! Nachází se vaše znamení na seznamu?

Pak si přečtěte, co má pro vás vesmír připravené. Tyto horoskopy můžete považovat za mapy vašeho života.

Panna (23. srpen–22. září)

Ten uplynulý rok nebyl nejúžasnější. Pro některé lidi narozené ve znamení Panny byl rok 2018 dokonce deprimujícím. Je to proto, že jste si vědomi toho (téměř až příliš vědomi), jak vaše nálada a postoj ovlivňují váš celkový blahobyt a štěstí.

Když se to stane, můžete se objevit v začarovaném kruhu porovnávání vašeho života se životy ostatních. Tento rok však bude jiný.

Ptáte se „Jak“?

Vaše mantra na tento rok je být tvůrčím. Uvolněte vnitřní tvořivost, kterou jste měli po celou dobu v sobě a tvrdě na tom pracujte.

Je úžasné, jak se vám otevřou dveře. Najít své vlastní tvůrčí útočiště a místečko rozevře neočekávané dveře, představí vás novým lidem a možná dokonce i odprezentuje nové zdroje příjmu.

Rak (21. červen–22. červenec)

Vaše laskavost a ohleduplnost vás vedla procházkovým krokem přes celý minulý rok. Nezáleží na tom, kolik hodnoty jste přinesli do života jiných, lidé vás využili.

Výzvou pro vás na tento rok bude zvýšit svou ostražitost a v roce 2019 to bude možné.

Přestože jste přerušili vazby s toxickými lidmi, které máte ve svém životě, potkáte někoho úžasného, ​​kdo změní vás život.

Ten někdo z vás nebude těžit, nebude z vás mít prospěch. Ve skutečnosti vám ten někdo pomůže naučit se, co to znamená postavit se zdravým způsobem na svou vlastní ochranu.

Pamatujte si, že je v pořádku jednou za čas upřednostnit sebe před ostatními.

Býk (20. duben–20. květen)

2018 byl rokem, ve kterém jste mohli přijít o lidi a účinky těchto ztrát vám způsobili dost trápení. Výsledkem bylo to, že se ve vás nashromáždilo množství negativních pocitů a hněvu z neřešených věcí.

2019 je však rokem, když se konečně uvolní potlačovaný hněv, který jste v sobě zadržovali.

Pokud jste schopni skutečně zanechat tuto negativitu, váš rok bude naplněn vášní, láskou a pocitem míru, jaký jste nikdy předtím necítili.

Rodinní příslušníci, přátelé a spolupracovníci také sklidí výhody vaší pozitivity.