V životě je klíčovým pocit směrování. Je to právě hvězda Severka, která vás vede zpět k tomu, kým jste, bez ohledu na to, jak často jste se vzdálili z cesty.

Jedním ze způsobů, jak posílit zdravé směrování, je zvyšovat své uvědomování si toho, kým jste vy, a to na základě svého znamení zvěrokruhu.

Proč máte podle horoskopu strach se zamilovat?

Proč máte podle horoskopu strach se zamilovat?

Potkat toho pravého člověka je sakra těžký úkol. Někdy jsme navíc ve fázi života, kdy se spíš děsíme toho, že potkáme někoho skutečně milého, protože je to to poslední, co zrovna chceme...

Doporučené články Více

Váš horoskop (který mnozí lidé čtou dennodenně) vám neprozradí každý detail vaší životní cesty.

Nicméně roční horoskopy, o kterých píšeme dnes, vám poskytnou takovou vědomost v předstihu. Budete tak vědět, co má pro vás svět připraven v roce 2018.

Je tu však malý háček. Na tomto seznamu nejsou všechna znamení zvěrokruhu! To však neznamená, že ostatní znamení budou silně zaostávat, nebo že obejdou naprázdno bez čehokoliv, co by mohlo být vzrušující.

Znamená to jen tolik, že šest znamení zvěrokruhu, která jsou uvedena na tomto seznamu, budou mít pravděpodobně zvlášť výjimečný rok.

Jak najít toho pravého? Podle horoskopu! Býci jsou věrní, Raci empatičtí

Jak najít toho pravého? Podle horoskopu! Býci jsou věrní, Raci empatičtí

Pokud stále nemáte při výběru partnera štěstí, zkuste na to jít tentokrát jinak. Každé znamení zvěrokruhu má svoje specifické povahové rysy a některé z nich se k vám hodí více, jiné méně. Proč se k vám bude hodit partner právě ve znamení Ryb nebo Lva? Odp

Doporučené články Více

Znamení zvěrokruhu, pro která bude rok 2018 nejlepším

Pokud váš rok 2017 byl plný výzev a obtíží, nemějte obavy, protože věci se zlepšují! Nachází se vaše znamení na seznamu?

Pak si přečtěte, co má pro vás vesmírpřipravené. Tyto horoskopy můžete považovat za mapy vašeho života.

Panna (23. srpen–22. září)

Ten uplynulý rok nebyl nejúžasnější. Pro některé Panny byl rok 2017 dokonce deprimujícím. Je to proto, že jste si vědomi toho (téměř až přílišvědomi), jako vaše nálada a postoj ovlivňují váš celkový blahobyt a štěstí.

Když se to stane, můžete se zachytit v začarovaném kruhu porovnávání vašeho života se životy ostatních. Tento rok však bude jiný.

Ptáte se „Jak“?

Vaše mantra na tento rok je být tvůrčím. Uvolněte vnitřní tvořivost, kterou jste měli po celou dobu v sobě a tvrdě na tom pracujte.

Je úžasné, jak se vám otevřou dveře. Najít své vlastní tvůrčí útočiště a místečko rozevře neočekávané dveře, představí vás novým lidem a možná dokonce i odprezentuje nové zdroje příjmu.

Rak (21. červen–22. červenec)

Vaše laskavost a ohleduplnost vás vedla procházkovým krokem přes celý minulý rok. Nezáleží na tom, kolik hodnoty jste přinesli do života jiných, lidé vás využili.

Výzvou pro vás na tento rok bude zvýšit svou ostražitost a v roce 2018 to bude možné.

Přestože jste přerušili vazby s toxickými lidmi, které máte ve svém životě, potkáte někoho úžasného, ​​kdo změní vás život.

Ten někdo z vás nebude těžit, nebude z vás mít prospěch. Ve skutečnosti vám ten někdo pomůže naučit se, co to znamená postavit se zdravým způsobem na svou vlastní ochranu.

Pamatujte si, že je v pořádku jednou za čas upřednostnit sebe před ostatními.