V životě je klíčovým pocit směrování. Je to právě hvězda Severka, která vás vede zpět k tomu, kým jste, bez ohledu na to, jak často jste se vzdálili z cesty. Jedním ze způsobů, jak posílit zdravé směrování, je zvyšovat své uvědomování si toho, kým jste vy, a to na základě svého znamení zvěrokruhu. Váš horoskop (který mnozí lidé čtou dennodenně) vám neprozradí každý detail vaší životní cesty. Nicméně roční horoskopy, o kterých píšeme dnes, vám poskytnou takovou vědomost v předstihu. Budete tak vědět, co má pro vás svět připraven v roce 2019. Je tu však malý háček. Na tomto seznamu nejsou všechna znamení zvěrokruhu! To však neznamená, že ostatní znamení budou silně zaostávat, nebo že obejdou naprázdno bez čehokoliv, co by mohlo být vzrušující. Znamená to jen tolik, že šest znamení zvěrokruhu, která jsou uvedena na tomto seznamu, budou mít pravděpodobně zvlášť výjimečný rok. Znamení zvěrokruhu, pro která bude rok 2019 nejlepším Pokud váš rok 2018 byl plný výzev a obtíží, nemějte obavy, protože věci se zlepšují! Nachází se vaše znamení na seznamu? Pak si přečtěte, co má pro vás vesmírpřipravené. Tyto horoskopy můžete považovat za mapy vašeho života.

Panna (23. srpen–22. září)

Ten uplynulý rok nebyl nejúžasnější. Pro některé Panny byl rok 2018 dokonce deprimujícím. Je to proto, že jste si vědomi toho (téměř až přílišvědomi), jako vaše nálada a postoj ovlivňují váš celkový blahobyt a štěstí.

Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Jaké jsou vaše silné stránky? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Víte, jaké jsou vaše silné stránky? Možná jste na ně zapomněli nebo o nich stále nevíte. To nevadí, protože vaše znamení zvěrokruhu vám je prozradí.

Doporučené články Více

Když se to stane, můžete se zachytit v začarovaném kruhu porovnávání vašeho života se životy ostatních. Tento rok však bude jiný.

Ptáte se „Jak“?

Vaše mantra na tento rok je být tvůrčím. Uvolněte vnitřní tvořivost, kterou jste měli po celou dobu v sobě a tvrdě na tom pracujte.

Je úžasné, jak se vám otevřou dveře. Najít své vlastní tvůrčí útočiště a místečko rozevře neočekávané dveře, představí vás novým lidem a možná dokonce i odprezentuje nové zdroje příjmu.

Talent jednotlivých znamení: Střelec umí vydělávat. Vodnář vás vyslechne

Talent jednotlivých znamení: Střelec umí vydělávat. Vodnář vás vyslechne

Každý člověk má na něco talent. Někdo umí dobře uklízet, jiný zase vydělávat peníze. Všech dvanáct znamení vyniká v oboru, jen každé v jiném. Jsou tací, kteří jsou si svého umu vědomi a využívají ho na 100 %. Někteří si na něj musí ještě přijít. A na co m

Doporučené články Více

Rak (21. červen–22. červenec)

Vaše laskavost a ohleduplnost vás vedla procházkovým krokem přes celý minulý rok. Nezáleží na tom, kolik hodnoty jste přinesli do života jiných, lidé vás využili.

Výzvou pro vás na tento rok bude zvýšit svou ostražitost a v roce 2019 to bude možné.

Přestože jste přerušili vazby s toxickými lidmi, které máte ve svém životě, potkáte někoho úžasného, ​​kdo změní vás život.

Ten někdo z vás nebude těžit, nebude z vás mít prospěch. Ve skutečnosti vám ten někdo pomůže naučit se, co to znamená postavit se zdravým způsobem na svou vlastní ochranu.

Pamatujte si, že je v pořádku jednou za čas upřednostnit sebe před ostatními.