Pokud chcete mít ve svém životě přátele, kteří vás nenechají na holičkách, a zároveň je s nimi legrace, určitě si do svého života přizvěte Pannu. Proč?

Jsou neuvěřitelně organizovaní.

Pamatují si všechny narozeniny, svátky, mají pod kontrolou důležité akce v měsíci a dokážou vám poradit, co se svým životem, i po Messengeru. Mysleli jste, že na tohle potřebujete diář, rodiče a partu kamarádů? Omyl! Jsou taky skvělými spolupracovníky, protože dokážou dát nápadům správnou fazónku a rychle se zorientují v jakékoliv problematice.

Kdo je loajální a věrný? Lvi budou vždy na vaší straně, Býci vás možná podvedou

Kdo je loajální a věrný? Lvi budou vždy na vaší straně, Býci vás možná podvedou

Které znamení zvěrokruhu má problémy s loajalitou a věrností? A které je pevné jako skála? Ať už jde o romantické vztahy mezi partnery nebo o pracovní či přátelské vztahy, některá sluneční znamení jsou na tom s loajalitou líp než ta druhá. Na koho se může

Doporučené články Více

Vždycky si s nimi pokecáte na úrovni.

Panny milují povzbudivé debaty, mají skvělý vkus na knížky a dokážou rychle reagovat. To z nich dělá skvělé parťáky do debaty. Nečekejte nudné plácání u piva. Panny vždy dokážou pozvednout komunikaci do nějaké sofistikovanější úrovně a přispět něčím skutečně zajímavým.