Tak kdo bude mít tohle léto štěstí v lásce? Podívejte se, jestli se budou zapalovat lýtka i vám!

Beran

Léto pro vás začalo tím, že jste se řekli, že budete single. Vybírali jste si do vztahů samé špatné protějšky a teď jste se rozhodli udělat si čas jen na přátele a rodinu. Jenomže, jak se říká: Život je to, co se děje, když si děláte plány. Jen co se začnete soustředit na sebe a své nejblížší, přitančí vám do života někdo, s kým budete chtít dělat všechna ta pitomá klišé v podobě líbání u západu slunce a procházení na pláži. Budete si posílat romantické zprávy a dávat hloupé přezdívky. Ano, to všechno se vám stane, i když jste si mysleli, že už to nikdy nezažijete. Užijte si to!

Co tajně skrýváte podle znamení? Panny svou druhou tvář, Střelci extrémní žárlivost!

Co tajně skrýváte podle znamení? Panny svou druhou tvář, Střelci extrémní žárlivost!

Každý máme nějaké tajemství, o některém nechceme mluvit a zůstává utajené třeba celý život. A některá tajemství vyplavou na povrch v ten nejnevhodnější okamžik. Jaká tajemství v sobě skrýváte podle znamení vy?

Doporučené články Více

Rak

 Pořád se tak nějak dostáváte přes svoji poslední známost a nemáte ani pomyšlení na to, že byste se pouštěli do něčeho nového. Jenže tohle léto vám tak trochu zkazí plány. Narazíte na člověka, díky kterému začnete zase randit a uvěříte v lásku. A pozor, bude to přesný opak vašeho posledního protějšku! Bude milý, pozorný a bude vás stavět na první místo. Nejdřív budete mít strach, že to zase dopadne katastrofálně, nakonec tomu ale dáte šanci. A bude to skutečně úžasné. Věřte, že jdete do rizika, které stojí za to.

Vodnář

 Už vás vážně nebaví single život. Je vám zle ze známostí na jednu noc a nemáte náladu na další: „Ty jsi tak fajn, ale…“ Investovali jste do meziidských vztahů až moc energie. Ale nebojte, do života se vám chystá vstoupit někdo, na koho stálo za to si počkat a přežít všechny ty příšerné známosti. Konečně budete vidět, že někdo chce vás stejně jako vy jeho. Nebudete muset bojovat o lásku a pozornost. Budete mít všeho dost. Tenhle vztah má potenciál vydržet do konce života.