Samozřejmě nemůžeme s jistotou říct, že vám bude právě váš přítel, narozený v tomto znamení, věrný na sto procent. Stejně tak nemusíte zoufat, pokud je váš miláček jiného znamení. Záleží vždy na konkrétním člověku!

Kde je nejnižší pravděpodobnost nevěry a rychlého konce vztahu? Podle vlastností jednotlivých znamení si možná i vy samy tipnete správně, které znamení jsou mírumilovné a věrné, a u kterých naopak můžete narazit. Je vám asi jasné, že temperamentní znamení jako Lev nebo Štír těžko budou patřit do té trojice. Opět ale opakujeme, že to je individuální a záleží na tom, jak to má dotyčný srovnané v hlavě a jaké má hodnoty. 

Měsíční horoskop na říjen 2018 -

Měsíční horoskop na říjen 2018 - "Podzim je tady a s ním i magická nálada, kterou v nás probouzí proměňující se příroda..."

Podzim je tady a s ním i magická nálada, kterou v nás probouzí proměňující se příroda. Byla by ale chyba propadnout smutku a beznaději. Podzimem nic nekončí, ale díky nové roční době se nám naopak otevírá celá náruč nových příležitostí. Posvítili jsme si

Doporučené články Více

Dost ale bylo řečí. Kdo asi bude v TOP věrné 3? Tipněte si a podívejte se na další stránku na výsledek.

KOZOROH (21. 12. – 19. 1.)

I "vánoční" lidé to mají stejně jako Panny a Býci, i oni nesnáší nevěru. Pokud nebudete mít smůlu a nebude ve vztahu zrovna s nezbedným kozorohem, tak byste mohla být relativně v klidu. Kozorohové podvádějí velmi málo, dlouho naopak lidi prověřují a jsou velmi rozvážní. Když už se rozhodnou pro vztah, tak věří, že jste ta pravá!