Samozřejmě nemůžeme s jistotou říct, že vám bude právě váš přítel, narozený v tomto znamení, věrný na sto procent. Stejně tak nemusíte zoufat, pokud je váš miláček jiného znamení. Záleží vždy na konkrétním člověku!

Kde je nejnižší pravděpodobnost nevěry a rychlého konce vztahu? Podle vlastností jednotlivých znamení si možná i vy samy tipnete správně, které znamení jsou mírumilovné a věrné, a u kterých naopak můžete narazit. Je vám asi jasné, že temperamentní znamení jako Lev nebo Štír těžko budou patřit do té trojice. Opět ale opakujeme, že to je individuální a záleží na tom, jak to má dotyčný srovnané v hlavě a jaké má hodnoty. 

Znamení zvěrokruhu předurčuje problémy ve vztahu. Co lidé potřebují a jací jsou?

Znamení zvěrokruhu předurčuje problémy ve vztahu. Co lidé potřebují a jací jsou?

Jenom málokdo může říci, že jeho první vztah vydržel a že je stále s partnerem nebo partnerkou, se kterou došlo k seznámení před mnoha lety. Poměrně běžné je to, že mnoha lidem vztahy nevyjdou. A to i několikrát za život. Logicky hledají hlavně důvody spo

Doporučené články Více

Dost ale bylo řečí. Kdo asi bude v TOP věrné 3? Tipněte si a podívejte se na další stránku na výsledek.

KOZOROH (21. 12. – 19. 1.)

I "vánoční" lidé to mají stejně jako Panny a Býci, i oni nesnáší nevěru. Pokud nebudete mít smůlu a nebude ve vztahu zrovna s nezbedným kozorohem, tak byste mohla být relativně v klidu. Kozorohové podvádějí velmi málo, dlouho naopak lidi prověřují a jsou velmi rozvážní. Když už se rozhodnou pro vztah, tak věří, že jste ta pravá!