Je zřejmé, že každé znamení je charakteristické vlastnostmi, které jsou pro ně typické. Ovšem za každým znamením se skrývá také něco, co je pro jeho povahu trochu atypické. Podívejte se, jaká tajemství skrývají jednotlivá znamení za svou povahou.

1. Vodnář

Přestože vodnáři mohou působit velmi klidně až trochu submisivně nebo stydlivě, mají své momenty, kdy umí být velmi hlasití. Nezaměňujte stydlivost za hloupost, pokud se vodnáři něco nelíbí, dá to jasně najevo.

TÝDENNÍ HOROSKOP: Střelci se bláznivě zamilují 

TÝDENNÍ HOROSKOP: Střelci se bláznivě zamilují 

Další únorový týden před námi. Začněte užívat života a brát to, co je vám štědře nabízeno. Hvězdy slibují některým zrozencům zakotvení v pevném vztahu. Vše bude vypadat harmonicky a idylicky. Proč vás ale stále napadají zaječí úmysly? Jste stále na vážkác

Doporučené články Více

2. Vodnář ve vztahu

Přesto, že vodnáři jsou velmi milující znamení, dejte si pozor, abyste je svými city nezadusili. Jestli totiž vodnáři něco milují, tak je to jejich svoboda.

3. Ryby

Ryby často upřednostňují potřeby ostatních před svými vlastními. Pokud jste ryba, měli byste si dát pozor, aby vaši laskavost někdo nezneužil ve vlastní prospěch.

4. Ryby ve vztahu

Pokud se ve vztahu ryby začnou obviňovat z nějaké chybky, často to vypadá jako úplný konec světa. Zklamání ze sebe sama totiž nesou nejhůře ze všech znamení.