Pokud máte rádi astrologii a věříte, že lidé jsou ovlivňováni hvězdami, pak může být tento článek pro vás velkým přínosem. Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Jejich představitelé se navzájem liší charakterem, zvyky, názory a dokonce i energií. Proto vznikají různé páry. Někteří jsou si souzeni, a jiní nedokážou vydržet spolu 5 minut, aniž by se nepohádali. Kompatibilitu znamení naleznete níže:

Vodnář a blíženec:


V jejich vztahu nuda nemá místo, protože mají vždy co dělat. Existuje mezi nimi silné psychologické spojení, které jim umožňuje číst myšlenky toho druhého. Oba touží po individualismu a navzájem si cení vlastnosti své polovičky.

Denní partnerské horoskopy lásky na Sobota

Ryby a štír:


Panuje mezi nimi velmi zajímavý vztah. Bez slov pochopí to, na co myslí ten druhý. Neexistují mezi nimi žádná tajemství zaprvé protože si dokáží občas číst myšlenky, a zadruhé, protože ve vztahu si zakládají na důvěře a pravdě.

Váhy a blíženci:


Existuje mezi nimi silné intelektuální spojení. Vždy najdou zajímavé téma, které dokáží rozebírat hodiny, navzájem se učí nové věci a spolu se tak rozvíjejí. Zdroj požitku pro Váhy a Blížence spočívá v duševní interakci. Je to dialog, který jim pomáhá najít nové společné aktivity pro jejich duši a tělo.

Lev a střelec:


Mezi těmito představiteli se nachází jedno z nejsilnějších duchovních spojení. Spolu se dokáží očistit od negativních energií a dennodenně se naplňují láskou. Když takové znamení vytvoří pár, stanou se moudrými a připravenými pomoci celému světu. Přátelé je mají za rodinných psychoterapeutů.