Lidé jsou energetické bytosti. Milovat, cítit či vytvářet hodnoty (nebo dokonce i bohatství) jsou všechno formy energie. Živý svět vyzařuje energii.

My všichni jsme ovlivněni prostředím, ve kterém žijeme, ať už jsme si toho vědomi, nebo ne. Ve Feng Shui se tento tok energie nazývá Qi.

Horoskop na dnešní den - Středa (02-01-2019)

Horoskop na dnešní den - Středa (02-01-2019)

Duševní exploze vám zvětší hlavu jako nafukovací balón.

Doporučené články Více

 

Ne veškerá Qi je dobrá. Pokud se cítíte ovlivněni negativní energii Sha Qi, je předpoklad, že se nejen necítíte dobře, ale obecně se považujete za smolaře nebo se vám zdá, že život vám přináší do cesty jednu překážku za druhou.

Zde je 10 znamení, že vás ovlivňuje negativní energie Sha Qi.

1. Neustále se cítíte vyčerpaní a unavení

Cítíte se vyčerpaný i přesto, že si v noci dopřejete dostatek spánku.

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Lidé se dělí do dvou skupin. Na ranní skřivany a noční sovy. O sovách je známo, že zůstávají rády vzhůru do pozdních nočních hodin. Tito lidé mají navíc pocit, že právě v noci pracují nejefektivněji. Zda patříte ke skřivanům nebo sovám ovlivňuje také znam

Doporučené články Více

Dokonce ani 8–10hodinový spánek doplněn o ranní šálek kávy vám nepomůže udržet se při smyslech a cítit se svěže.

Ba co víc, každé ráno se budíte s pocitem únavy.

2. Ukrýváte se ve své komfortní zóně

Chybí vám motivace a nenacházíte energii na to, abyste do svého života přinesli změnu, ani pokud je možnost, že by pro vás byla přínosem.

Například je pro vás problém zbavit se břemene v podobě dlouhodobého „toxického“ partnera nebo zanechat kariéru, která již nenabízí žádné vyhlídky na příležitosti nebo postupy.

3. Vždy vám chybí jen krok nebo přijdete pozdě

Trávíte hodně času zdokonalováním svých schopností a dovedností, dřete v práci jako kůň a dlouho do noci se ve vašich oknech svítí.

Víte přesně, jak věci fungují a co je třeba udělat, jste si téměř jisti, že výsledek se dostaví, ale jaksi vždy zmeškáte svůj vlak.

Investici, povýšení či spojení s těmi správnými lidmi.